گوش درد کودکان | بلاگ

گوش درد کودکان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تعطیلی تابستان فرصت مناسبی است تا با بچه ها به سفر برویم. اگر در حین مسافرت با هواپیما به خصوص موقعی که هواپیما بلند می شود

تعطیلی تابستان فرصت مناسبی است تا با بچه ها به سفر برویم. اگر در حین مسافرت با هواپیما به خصوص موقعی که هواپیما بلند می شود، خودتان یا کودک شما دچار گوش درد شدید، آگاه باشید که این مشکل به علت تغییر ناگهانی فشار هوا است. گاهی این حالت را هنگام عبور از تونل نیز تجربه کرده اید.


مکیدن آب نبات (همان آب نباتی که پیش از برخاستن هواپیما مهماندار به شما تعارف می کند) به رفع این مشکل کمک می کند. اما برای باز شدن گوش ها و کاستن از فشار هوا، می توانید از فرزندتان بخواهید پره های بینی اش را با دست بگیرد (مانند حالت فین کردن) و سپس دهانش را ببندد و لب هایش را باد کند. نگران نباشید این مشکل رفع می شود. اما گذشته از این اتفاق ساده، اگر فرزند شما مشکل گوش درد دارد می توانید با گرفتن یک وقت ویزیت خیال خودتان را راحت کنید.


می توانید کودک خود را در جای راحتی بخوابانید. اگر با دراز کشیدن، گوش دردش بدتر شد او را بنشانید و پشت سرش بالش بگذارید. یکی از اقدامات تسکین دهنده، گرم کردن گوش با کیسه آب گرم است. کیسه آب گرم را داخل حوله ای بپیچید و آن را روی بالش گذاشته و از بچه بخواهید تا گوش دردناکش را روی حوله بخواباند و استراحت کند. یادتان باشد قطره ای داخل گوش نریزید یا داروی بدون تجویز استفاده نکنید. ضمنا از وارد کردن گوش پاک کن و سوزن و این جور چیزها هم به درون گوش پرهیز کنید که خطرش واقعا زیاد است.

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : شنبه 12 فروردين 1396 ساعت: 18:32